Tagi

, , ,

Całkiem niedawno wpadły mi w ręce nowe kredki firmy Gosh, a ponieważ od dawna lubię ich produkty do oczu tego typu, więc chętnie zaczęłam testy 🙂
Mam cztery kolory: smokey brown, smokey blue, smokey brown, smokey plum.
Obrazek

Obrazek

 

Są to kredki przeznaczone do robienia makijażu z efektem przydymionego oka, ale można ich z powodzeniem używać na linię wodną.
Możemy też zrobić nimi cienką kreskę, choć to – nie ukrywam – będzie wymagało trochę wprawy, gdyż kredki te mają pewne specyficzne właściwości.
Mianowicie po pierwsze posiadają wodoodporną formułę. To sprawia, że są bardzo trwałe. Jest jednak coś co odróżnia je od poprzednich kometyków tego typu. Mianowicie ich konsystencja. Zastanawiam się jak ją dobrze opisać. To coś jak niezwykle miękki ołówek, choć wkład wydaje się bardziej suchy. Kredka ma tendencję do kruszenia się gdy suniemy nią po skórze. 
Mało tego trzeba ją bardzo,ale to bardzo szybko blendować, gdyż niezwykle szybko zasycha, a gdy już zaschnie nie ma szansy niczego zmienić.
Świetnym pomysłem jest gąbeczka, która umiejscowiono na drugim końcu eyelinera. Choć początkowo nie miałam do niej przekonania okazuje się, że jest idealna do rozcierania. Świetnie współgra z kosmetykiem i bardzo ułatwia pracę. 
Obrazek
Sądzę, że należy docenić fakt iż niezależnie od koloru, kredka pozostanie na naszych powiekach przez cały dzień. Zmyje ją jednak zwykły płyn micelarny czy mleczko, więc nie ma zmartwienia o podrażnienie oka podczas demakijażu, a to bardzo cenne.
Poniżej kredki przed roztarciem ich gąbeczką, celowo zbyt gruba warstwa.
ObrazekWedług opisu producenta są to kredki o wykończeniu matowym. Czy na pewno? Bo moim oczom ukazała się pewna niespodzianka, którą zobaczycie na kolejnym zdjęciu.
Kredki, oprócz czarnej, mają przepiękne drobinki, a kolor brązowy jest niesamowity! W życiu bym go nie podejrzewała o taki piękny odcień!
ObrazekMoże nie widać tego jakoś intensywnie na powiece, ale jednak można zauważyć, ze nie jest to efekt pełnego matu. 
Dla mnie na plus.
Kredki mają tylko 1.2g, kosztują ok. 30zł na allegro,ale ja dostałam je od tego sprzedawcy tutaj i kosztują 25zł.  Stacjonarnie nie miałam możliwości sprawdzić, ale jeśli będziecie mieć jakieś informacje to piszcie w komentarzach.

Próbowałyście już tych kredek? Jak oceniacie kosmetyki Gosha? Macie z nimi dobre doświadczenia?

Reklamy